Praca w Datomni

Otwarte rekrutacje

Jeśli chcesz wziąć udział w naszych otwartych rekrutacjach, wypełnij krótki formularz. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli Twoja aplikacja przejdzie pozytywnie wstępną weryfikację.

Marketing Technology Integration Specialist (Zdalnie)

Doświadczenie: 1+

Szczegóły:

Integracja wielu narzędzi marketingowych jest jednym z kluczowych elementów pracy w  Datomni. Budowanie takich „stosów” technologii marketingowych pomaga nam lepiej klasyfikować potencjalnych klientów i poprawia wyniki dla naszych klientów.

Twój profil:

Powinieneś być zafascynowany najnowszymi technologiami marketingowych i interfejsami, które pomagają im się komunikować. Narzędzia takie jak Zapier i Stitch powinny być ci znane. Praca u nas to świetna okazja, aby zobaczyć, jak budowanie stosów marketingu poprawia wyniki  marketingowe prawdziwych firm.

Kluczowe obowiązki:

Integracja i zarządzanie stosem narzędzi technologii marketingowych dla naszych klientów.

Kluczowe Zadania:

Integracja CRM z platformami marketingowymi.

Wdrożenie wielokanałowych systemów i reguł scoringowych na leadach.

Wdrażanie strateii pomiaru kampanii międzykanałowych i budowa odpowiednich narzędzi pomiarowych.

Oczekiwania

BS / BA w dyscyplinie pokrewnej. Generalnie 1-2 lata doświadczenia w marketingu lub rynku martech.

Oferta

4.000-5.000 PLN: podstawowe wynagrodzenie (dowolna forma zatrudnienia)

500 PLN: miesięczny budżet na samodoskonalenie

Elastyczne godziny pracy

DOŁĄCZ DO NAS

I understand that by filling this form I'm going to be taken like a booss